Základy


Základní informace a použití PUR pěny:

PUR pěny okamžitě po nástřiku zvětší svůj objem až 120x a dokonale zaizoluji a vyplní i těžce dostupná místa. Přilnou k jakémukoliv čistému povrchu. Zároveň Vás chrání před vnější hlukem a zabraňuji nežádoucímu průniku nebo úniku vzduchu a tvorbě plísní. Jsou antialergické, zdravotně nezávadné.
Po celou domu životnosti stavby zůstanou pěny pružné, objemově stálé a díky tomu nezmění své izolační vlastnosti.

PUR pěny dělíme na měkké – použití v interiéru, tvrdé – použití v interiéru a exteriéru a extra tvrdé – použití pro ploché střechy.

Pro izolovaní základů se používá tvrdá pěna Hard green 35.

Tato pěna je s uzavřenou strukturou buněk, obsahuje miliony mikrobuněk a díky tomu má téměř dvojnásobný tepelný odpor oproti měkké pěně. Je extrémně tvrdá a pevná a pochůzi již po pár minutách.
Pěna plní funkci hydroizolace (extrémně odolná vodě a vlhkosti), není tedy potřeba použít parozábranu nebo difuzní folii.

Způsob aplikace: Pěna se nastříká na suché a čisté základové pásy nebo bednění. Poté se pěna překryje nopovou folii (chrání se proti nechtěnému poškození kamením) a následně se základy zasypou zeminou nebo jiným způsobem.

Výhoda:
Nízká hmotnost, rychlá aplikace, vysoká pevnost a výborné hydroizolační vlastnosti.

zpusob_aplikace
Náš certifikovaný specialista Vám přesně zaměří Vaší stavbu, doporučí nejvhodnější provedení prací a přepočítá cenovou nabídku – ZDARMA !